Prezentovanie Dobrodružnej expedície.

Naše tímy dofákov verejne odprezentovali svoje expedície a ich ciele 28.6.2018 na pôde svojej školy Gymnázium, Golianova, 68 Nitra.

Trasa 1: Piešťany – Lúka – hrad Tematín – Hrádocká dolina – Pod Smutným vŕškom – Podhradie (35 km)

1. tím – Timotea Bátovská, Ema Kraushuberová, Simona Hricová, Katka Dojčánová a Palo Pánisz – Cieľ: Objavenie histórie hradov Tematín a Topoľčiansky hrad, ich súčasný stav.

2. tím – Lucka Gálová, Slávka Pánska, Mirka Maťašovská, Aďa Valková, Lenka Kováčová, Viki Suszková a Evka Kupčová – Cieľ: Sledovanie výskytu kvitnúcich rastlín v danej oblasti a vytvorenie fotoherbáru.

Trasa 2: Banská Bystrica_Hámor – Riečanské sedlo – Kordíky – Kordícke sedlo – Pod Tablou – Flochová – Čremošné – Turčianske Teplice (37 km)

3. tím – Lucia Baránková, Milka Némová, Roland Fleschacker, Rasťo Straňák – Cieľ: Sledovanie výskytu húb v danej oblasti a vytvorenie fotodokumentácie.

4. tím – Martina Halmová, Anabela Kepáková, Lenka Minarovičová, Miška Rybanská, Adam Gajdošík a Max Pospíšil – Cieľ: Vytvorenie DofE hymny a videoklipu.

Zopár fotiek z prezentovania.