Natália Labovská

Ahojte Goliankári a všetci čitatelia Ozveny!
Prvý štvrťrok školského roka je zas a znova za nami a máme tu opäť december a s ním blížiace sa Vianoce. Ešte pred tým vám však prinášame nové číslo Ozveny a tak, ako každý polrok, aj v tomto čísle sa máte na čo sa tešiť. Okrem našich pravidelných rubrík sme do nášho časopisu zakomponovali opäť niečo nové ako napríklad vtipné hlášky našich učiteľov a študentov priamo od vás. Zapojili sme však aj našich bývalých žiakov, ktorí vám v tomto čísle radi porozprávajú niečo o ich štúdiu v zahraničí. O skúsenostiach v zahraničí či možnostiach vycestovania sa dočítate v nejednom článku, no zabúdať by sme nemali ani na možnosti, ktoré máme u nás. Preto sa téma 66. ročníka Ozveny venuje práve tomu, čo vie mladým ľuďom ponúknuť naše Slovensko a ako tieto príležitosti využiť čo najlepšie. Viac už ale nebudem prezrádzať, toto a ešte veľa iných článkov na vás čaká na ďalších stranách :).
Samozrejme by som sa chcela opäť poďakovať celej redakčnej rade za jej prácu na tvorbe tohto časopisu. Každý článok bol písaný a graficky upravený našimi šikovnými študentmi, bez ktorých by tento časopis nemal ako vzniknúť, za čo im patrí veľké ďakujem. Vďaka patrí aj každému, kto si toto číslo zakúpil s celou redakčnou radou dúfam, že vás zaujme aspoň tak, ako minulé čísla a tešíme sa na vás v nasledujúcom vydaní.
Príjemné čítanie!