Natália Labovská

Ahojte Goliankári a všetci čitatelia Ozveny!
Druhý polrok tohto školského roka je v plnom prúde, rovnako ako aj množstvo akcií či udalostí, ktoré sa na našej škole odohrávajú. Keďže je Golianko známe tým, že sa u nás vždy niečo deje, o zaujímavé články z nášho školského prostredia nie je ani v tomto čísle núdza. Ako je už však u nás zvykom, pripravili sme si pre Vás aj články o udalostiach zo sveta, typy na najlepšie filmy roka 2022, ukážeme Vám, aké miesta treba v našom meste navštíviť, aké festivaly nás toto leto čakajú a mnoho ďalších. Zaujímavou časťou tohto čísla, ktorá sa dokonca stala aj jeho témou, je článok od pani Kláry Grossmanovej, ktorá na našej škole študovala v 60-tych rokoch a rozhodla sa s nami podeliť o svoje zážitky zo stredoškolských čias či ukázať nám, ako to na našej škole vyzeralo dávno predtým, ako sme jej brány prekročili my.
Chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa spolupodieľali na tvorbe tohto čísla a prispeli svojimi nápadmi k realizácii tohto časopisu, rovnako ako aj Vám čitateľom, bez ktorých by sme tu neboli. Celá redakčná rada spoločne veríme, že Vás toto číslo osloví a tešíme sa na Vás v ďalšom vydaní.
Príjemné čítanie!