Natália Labovská

Ahojte Goliankári a všetci čitatelia Ozveny!

64. ročník nášho školského časopisu a zároveňprvé číslo v tomto školskom roku je vonku a s ním množstvo nových článkov, ale aj zmien a noviniek. Ako ste si mohli všimnúť, od tohto školského roka som dostala možnosť prebrať kreslo šéfredaktorky a podieľať sa na celej tvorbe Ozveny od prvého námetu na články až po samotnú tlač. Za každou stranou stojí tvrdá práca redaktorov a grafikov, ale aj množstvo hodín strávených rozmýšľaním, ako pre Vás tento školský časopis spraviť čo najpútavejším a zároveň neustále napredovať, čo verím, že sa nám každým rokom viac a viac darí.
Toto číslo sme sa rozhodli venovať téme mentálneho zdravia študentov, keďže veríme, že je to téma, o ktorej treba hovoriť a je neustále aktuálna. Tešiť sa však môžete aj na knižné typy na tento rok, zaujímavosti zo školy aj zo sveta, vlastnú tvorbu našich študentov či súťaž pre celú školu. Spoločne s celou redakciou dúfam, že Vás toto číslo zaujme a teším sa na Vás v ďalšom vydaní.

Príjemné čítanie!