Počas posledného februárového týždňa sa na našej škole organizoval relaxačný týždeň pod záštitou školského parlamentu. Študenti sa počas vyučovania mohli zrelaxovať pri rôznych aktivitách, ako sa aj naučiť viac o zdravotnom životnom štýle.

Prvý deň sa študenti mohli zrelaxovať pri joge za doprovodupani lektorky Daniely, ale aj sa naučiť, ako joga dokáže vplývať na rôzne aspekty života.

22.2. sa konal vo veľkej telocvični skupinový kurz meditácie a hľadanie vnútorného pokoja. Účastníci sa na ňom učili, ako im meditácia môže pomôcť s vyrovnávaním sa s vnútornými problémami.

V stredu mali študenti možnosť zúčastniť sa workshopu o zdravej výžive.
Vo štvrtok sa konal workshop o psychohygiene. Študenti sa dozvedeli o tipoch, ako si udržať vnútornú psychickú pohodu, alebo ako si ju postupne vybudovať.

No a na sklonku týždňa bola veľká telocvičňa zaplnená študentmi a veľkými plagátmi na ktoré mohli študenti kresliť a vyjadrovať svoje pocity počas art-terapie.

[Ema Ivičová; foto: p.p. Zaujec]