ŠKOLA ŠTÚDIUM ZDRUŽENIA DOKUMENTY PREDMETY KONTAKT
Vďaka projektu Erasmus+ sme strávili nezabudnuteľný týždeň v holandskom Noordwijkerhoute. Navštívili sme nie len známy Amsterdam ale aj krásne historické mestečko Leiden. Počas výmenného pobytu sme zažili kopec zábavy pri plážových aktivitách. Vyskúšali sme si surfovanie, stavanie Da Vinciho mostu a kopec zaujímavých súťaží. Museli sme sa spoločnými silami dostať z Escape Room a prijať výzvy. Šport nám vôbec nechýbal, pretože sa naším hlavným dopravným prostriedkom na 7 dní stal bicykel. Zlepšili sme si schopnosti v basketbale a zasúťažili v minigolfe. Naši umelci sa taktiež nenudili, pretože sme mali možnosť vyskúšať si spoločne zahrať na hudobné nástroje počas music workshopu. Nadviazali sme nové priateľstvá a spoločne zažili život holandských žiakov.

Ďakujeme za plný batoh nezabudnuteľných zážitkov, ktorý sme si každý z nás odniesli domov a za skvelé skúsenosti, ktoré nám niekto nevie vziať.