ŠKOLA ŠTÚDIUM ZDRUŽENIA DOKUMENTY PREDMETY KONTAKT
27. októbra sa na našom Golianku uskutočnil Pumpkin day- deň plný zábavy, kostýmov a súťaženia. Žiaci 1.AJ mali možnosť si preveriť svoje schopnosti v rôznych disciplínach, hrách a typických jesenných aktivitách ako: Apple bobbing, pumpkin bowling a samozrejme sa pridal aj kvíz o histórií a Halloweenskych zvykoch. Ráno sa začalo v pravom halloweenskom duchu- budova školy bola zahalená hmlou a študenti si ešte pripravovali svoje kostýmy. Keď zazvonilo na tretiu hodinu, súťaženie sa oficiálne začalo. Po súťažení nasledovalo vyhodnotenie víťazných tímov. Prvé miesto získal tím Sexy 3, druhé, tím Neviem a tretie miesto získali Alpha males. Pumpkin day zorganizovala trieda III.AJ, pod vedením p.profesorky Dobiaš.