Naši študenti sú v španielskej Valencii

Sedem dní atraktívneho vzdelávania v španielskom jazyku absolvujú študenti nášho gymnázia v akreditovanej jazykovej škole vo Valencii od 1. do 8. marca 2020. V závere jazykového kurzu absolvujú skúšku, ktorá im umožní získať certifikát o jazykovej skúške v španielskom jazyku. Program, ktorý je pre študentov pripravený, ponúka nielen štúdium španielskeho jazyka. Súčasťou študijnej cesty sú aj prehliadky galérií, historického centra Valencie, filmové predstavenia a kúpanie v mori.

Našim študentom želáme krásny pobyt a veľa pekných zážitkov.

Deň prvý, popoludnie:
Naši študenti objavujú čaro historického centra Valencie.
Vďaka sprievodcovi zo školy sme spoznali tajomstvá miestnej histórie a ochutnali miestne dobroty. Pravý valencijský vietor nám poriadne rozstrapatil vlasy.

Vo Valencii práve prebiehajú slávne regionálne slávnosti, preto môžete stretnúť takýto úžasný sprievod - dievčatá v typickom kroji.

Sladká dobrota, ktorú sme dnes ochutnali - churros con chocolate.