Deň otvorených dverí na Golianku

V závere 1. polroka 30. januára 2019 sme otvorili dvere žiakom, rodičom a učiteľom ZŠ. Privítali sme v priestoroch školy takmer 350 hostí, ktorých sme zaujali nielen možnosťami štúdia na našom gymnáziu, ale i pripravenými aktivitami.

Takto Deň otvorených dverí zhodnotil jeden z rodičov, ktorý nám napísal:

Dobrý deň,

rád by som poďakoval za perfektne zorganizovaný deň otvorených dverí, ktorý sme včera spolu s manželkou a synom u Vás absolvovali. Cítili sme sa veľmi príjemne, dostali sme odpovede na všetky naše otázky a odchádzali sme s veľmi dobrými pocitmi.

Je vidieť že vedenie školy, celý pedagogický zbor aj ostatní zamestnanci školy vykonávajú svoju prácu profesionálne a do svojej práce vkladajú aj kus svojho srdca.
Všímali sme si tiež žiakov školy a aj samotní žiaci na nás pôsobili veľmi spokojne a pozitívne naladení.

ĎAKUJEME :-)                                         P.J.

Deň otvorených dverí v chemickom laboratóriu

>Viac na stránke PK Chémie<